22.02.2022

З якого віку можна вішати мобіль на ліжечко?

    Одна з перших іграшок дитини - мобіль. Карусель над ліжечком з симпатичними іграшками буде тішити новонародженого і створить додатковий затишок у кімнаті. 

В перші місяці немовлятко ще не може бавитися іграшками, адже не може брати і утримувати в руках предмети. Тому мобіль якраз і стане у нагоді для додаткового розвитку дитини. Спостерігаючи за тим, як рухаються фігурки над головою, дитина тренує зір та концентрує увагу. 

 Коли можна вішати мобіль на ліжечко?

     Можна і з перших днів життя новонародженого. Мобіль створить особливу атмосферу над ліжечком і у кімнаті. Проте, фокусувати погляд на предметах дитина починає з двох тижнів. Тому багато батьків кріплять мобіль на ліжечко у проміжку від 2 до 4 тижнів.  Звертати увагу на підвішені іграшки немовлята починають приблизно з одного місяця. 

  •     У віці з 2 місяців діти вже реагують на мобіль - усміхаються знайомим іграшкам, уважно розглядають, повертають голову. А з 4 місяців дитинка вже протягує ручки до мобіля. Тож каруселька буде додатковим стимулом для розвитку рухливості дитини. 
  •     З 6-ти місяців дитина вже стає досить рухливою, може підтягнутися і навіть вхопити іграшку. Тому варто надійно закріпити карусельку, щоб малеча не скинула її на себе і не травмувалася. 

Як розмістити мобіль в ліжечку?

    Карусельку варто розмістити так, щоб вона була на відстані приблизно 30 сантиметрів від очей дитини. Зверніть увагу, що іграшки повинні знаходитися не над головою дитини, а на рівні грудей. Так дитині легше буде сфокусувати погляд на фігурках мобіля і не потрібно буде занадто задирати вверх голову. 

    Мобіль може стати гарним помічником для батьків у догляді за дитиною. Втім, варто памятати, що найбільше у перші місяці життя малюк потребує ніжної турботи і обіймів мами і тата. 


Дизайнерські мобілі ручної роботи tweeto

Tweeto виготовляє ексклюзивні дизайнерські мобілі ручної роботи лише з натуральних матеріалів. Каркас зроблений з екологічно чистого буку, а самі іграшки зв’язані з бавовняних ниток. Приємні пастельні кольори підходять і хлопчикам, і дівчаткам. 

Сам мобіль кріпиться на ліжечко з допомогою тримача для балдахіну та мобіля від tweeto з натурального дерева. 

Мобілі ідеально пасують до наших ліжечок - tweeto simple 3 в 1 та трансформер tweeto 7 в 1 та будь-яких інших ліжечок для немовлят. Неповторний текстиль tweeto додасть затишку в дитячій кімнаті. Комплекти постелі, пледи, бортики, балдахіни, подушки-хмаринки та кокони для немовлят - спеціально створені так, що гармонійно поєднуються між собою, а також з мобілями, килимками та картинами. Тож ви можете обладнати дитячу кімнату в одному унікальному стилі! Усі товари tweeto зроблені з любов’ю і турботою про вашого малюка.


Прочитали: 18905

Вам може бути корисним

Природа латексу

Природа латексу

Наше сьогодення сповнене проблем і напруження. Це викликає необхідність у ...
Натуральні тканини

Натуральні тканини

Сьогодні текстильна промисловість пропонує великий вибір найрізноманітніших ...

Залиш свій номер телефону та отримай безкоштовно подарунок від tweeto

або напиши нам