22.02.2022

З якого віку можна вішати мобіль на ліжечко?

    Одна з перших іграшок дитини - мобіль. Карусель над ліжечком з симпатичними іграшками буде тішити новонародженого і створить додатковий затишок у кімнаті. 

В перші місяці немовлятко ще не може бавитися іграшками, адже не може брати і утримувати в руках предмети. Тому мобіль якраз і стане у нагоді для додаткового розвитку дитини. Спостерігаючи за тим, як рухаються фігурки над головою, дитина тренує зір та концентрує увагу. 

 Коли можна вішати мобіль на ліжечко?

     Можна і з перших днів життя новонародженого. Мобіль створить особливу атмосферу над ліжечком і у кімнаті. Проте, фокусувати погляд на предметах дитина починає з двох тижнів. Тому багато батьків кріплять мобіль на ліжечко у проміжку від 2 до 4 тижнів.  Звертати увагу на підвішені іграшки немовлята починають приблизно з одного місяця. 

  •     У віці з 2 місяців діти вже реагують на мобіль - усміхаються знайомим іграшкам, уважно розглядають, повертають голову. А з 4 місяців дитинка вже протягує ручки до мобіля. Тож каруселька буде додатковим стимулом для розвитку рухливості дитини. 
  •     З 6-ти місяців дитина вже стає досить рухливою, може підтягнутися і навіть вхопити іграшку. Тому варто надійно закріпити карусельку, щоб малеча не скинула її на себе і не травмувалася. 

Як розмістити мобіль в ліжечку?

    Карусельку варто розмістити так, щоб вона була на відстані приблизно 30 сантиметрів від очей дитини. Зверніть увагу, що іграшки повинні знаходитися не над головою дитини, а на рівні грудей. Так дитині легше буде сфокусувати погляд на фігурках мобіля і не потрібно буде занадто задирати вверх голову. 

    Мобіль може стати гарним помічником для батьків у догляді за дитиною. Втім, варто памятати, що найбільше у перші місяці життя малюк потребує ніжної турботи і обіймів мами і тата. 


Дизайнерські мобілі ручної роботи tweeto

Tweeto виготовляє ексклюзивні дизайнерські мобілі ручної роботи лише з натуральних матеріалів. Каркас зроблений з екологічно чистого буку, а самі іграшки зв’язані з бавовняних ниток. Приємні пастельні кольори підходять і хлопчикам, і дівчаткам. 

Сам мобіль кріпиться на ліжечко з допомогою тримача для балдахіну та мобіля від tweeto з натурального дерева. 

Мобілі ідеально пасують до наших ліжечок - tweeto simple 3 в 1 та трансформер tweeto 7 в 1 та будь-яких інших ліжечок для немовлят. Неповторний текстиль tweeto додасть затишку в дитячій кімнаті. Комплекти постелі, пледи, бортики, балдахіни, подушки-хмаринки та кокони для немовлят - спеціально створені так, що гармонійно поєднуються між собою, а також з мобілями, килимками та картинами. Тож ви можете обладнати дитячу кімнату в одному унікальному стилі! Усі товари tweeto зроблені з любов’ю і турботою про вашого малюка.


Прочитали: 11842

Перегляньте цей товар у магазині

Ліжечко tweeto 7 в 1, евкаліпт з натуральним
Amet minim mollit non deserunt ullamco est sit aliqua dolor do amet sint. Velit officia aliqua consequat duis enim velit mollit. Exercitation veniam consequat sunt aliqua nostrud amet.

Вам може сподобатися

Природа латексу

Природа латексу

Наше сьогодення сповнене проблем і напруження. Це викликає необхідність у ...
Натуральні тканини

Натуральні тканини

Сьогодні текстильна промисловість пропонує великий вибір найрізноманітніших ...

Залиш свій номер телефону та отримай безкоштовно подарунок від tweeto

або напиши нам