15.07.2021

Натуральні тканини

Сьогодні текстильна промисловість пропонує великий вибір найрізноманітніших тканин. Як вибрати саме таку, яка б ідеально підійшла для вашого немовляти? Основні критерії - це натуральність та екологічність.

         Основа натурального полотна складається з  елементів навколишнього середовища. Це і нитка шовкопряду, і волокна льону та бавовни або вовна тварин. Для дитячих виробів використовують бавовну. Постіль, пелюшки, сорочечки, повзунки з неї завжди будуть м'якими,  еластичними, теплими та приємними на дотик. Контактуючи з ніжною шкірою вашої крихітки, така тканина не буде викликати ані подразнення, ані алергії.

          Інші полотна створені штучно, на базі синтезованих хімічних або природних матеріалів. І тут є над чим подумати батькам. Тому що від того, яким матеріалом оздоблене дитяче ліжечко  та якою постільною білизною ви користуєтеся, залежить подальший здоровий розвиток вашого малюка.

         Неймовірно вразливою дитячу шкіру робить те, що вона у п'ять разів тонша за шкіру дорослої людини і  активніше реагує на дотик та температурні коливання. Власне тому через шкіру новонародженого набагато легше проникає будь- яка речовина, дитина скоріше переохолоджується і навпаки, що сприяє ризику захворювання. Це є вагомою причиною, щоб контактний матеріал відповідав високим стандартам.

         На ринку ми можемо знайти багато дитячих виробів з різноманітних тканин, в тому числі бюджетних (синтетичних або з синтетичними складниками). Тому, беручи до уваги вищенаведені факти, люблячі батьки повинні уважно аналізувати пропозиції ринку. Безумовно, економічний фактор є дуже важливим, але мова іде саме про вашу дитину! Перевірка на те, чи не містить текстильний матеріал потенційно небезпечних компонентів та барвників, допоможе вам знизити ризик алергії та подразнення до мінімуму. Важливо пам'ятати, що синтетичні добавки не повинні перевищувати 10%.  Крім того натуральні тканини сприяють кращій терморегуляції, що захистить вашу крихітку від надмірного переохолодження або тепла у зимові та літні періоди.

        Tweeto враховує екологічність, якість, структурність тканин, безпечність їхніх барвників, таким чином піклуючись про здоров'я ваших дітей.

Прочитали: 1853

Вам може бути корисним

Природа латексу

Природа латексу

Наше сьогодення сповнене проблем і напруження. Це викликає необхідність у ...

Залиш свій номер телефону та отримай безкоштовно подарунок від tweeto

або напиши нам