15.07.2021

Дитячий сон

     Що треба знати про дитячий сон? Є багато факторів, які роблять його справжнім відсвіженням або навпаки. Поговоримо про деякі.

       Фактор 1. Це атмосфера, яка панує у нашій сім'ї. Якщо ми емоційно стабільні, життєрадісні, бадьорі, то показуємо, що любимо свою дитину. Тільки тоді вона почуватиметься щасливою і захищеною.

       Фактор 2. Правильний режим. Необхідно точно визначити, коли наша дитина лягатиме спати, враховуючи її вік. Сон стане справжнім відсвіженням для  всієї родини, якщо триватиме не менше 7-8 годин. Як цього досягти, якщо дитина ще маленька?

       Фактор 3. Добре сплануймо день. Перебування на свіжому повітрі, на сонці ( особливо пополудні), ігри та спілкування  наповнять враженнями наше сонечко і закладуть фундамент для гарного відпочинку вночі. Контролюймо денний сон малюка. Якщо ми зауважили, що вдень він спить більше належного, потрібно розбудити сонька. Увечері уникаймо надмірних емоцій, гучних ігор, інакше вночі будемо пильнувати наше чадо.

      Фактор 4. Це водні процедури. Вечірнє купання, масаж дасть можливість розслабитися, неабияк зголодніти та з апетитом повечеряти. А гарна казка на ніч зробить сон малюка солодким і міцним.

       Фактор 5. Необхідно вибрати місце, де буде спати наша дитина! Оптимальних варіантів два: 1) дитяче ліжечко поставити в батьківській спальні; 2) в окрему дитячу кімнату, якщо малюкові більше року. Дослідження показали, що модні практики брати на ніч дитину до себе в ліжко, не впливають позитивно на дитячий сон. 

      Фактор 6. Це повітря! Воно повинно бути чистим, свіжим і вологим. Тому провітрювання приміщення та вологе прибирання необхідно робити регулярно. Оптимальна температура вночі 16 -18°С, відносна вологість повітря 50-70%.

      Фактор 7. Підготуймо постіль. Щільний та рівний матрац, після двох років можлива відповідна дитяча подушка, постільна білизна з натуральних тканин, випрана спеціальним дитячим порошком та ретельно виполоскана!

      Фактор 8. І нарешті, дитячий підгузок! Якісний, надійний, одноразовий підгузок дасть можливість добре виспатися і нам батькам, при цьому залишаючи шкіру нашого малюка ніжною, здоровою та гладенькою.

      Безумовно список можна продовжити, але якщо ми врахуємо вищенаведені фактори,  наше батьківство по- справжньому стане радісним та плідним!

      

Прочитали: 1512

Перегляньте цей товар у магазині

Ліжечко tweeto 7 в 1, евкаліпт з натуральним
Amet minim mollit non deserunt ullamco est sit aliqua dolor do amet sint. Velit officia aliqua consequat duis enim velit mollit. Exercitation veniam consequat sunt aliqua nostrud amet.

Вам може сподобатися

Натуральні тканини

Натуральні тканини

Сьогодні текстильна промисловість пропонує великий вибір найрізноманітніших ...
Природа латексу

Природа латексу

Наше сьогодення сповнене проблем і напруження. Це викликає необхідність у ...

Залиш свій номер телефону та отримай безкоштовно подарунок від tweeto

або напиши нам