15.07.2021

Природа латексу

Наше сьогодення сповнене проблем і напруження. Це викликає необхідність у якісному відновленні фізичних та емоційних сил! Власне тому латекс часто пов'язують з комфортом, відпочинком та оздоровлюючим сном.  Ортопедичні матраци з латексу є практично в кожному домі. Що це за чудо-матеріал і чому він набув такої популярності?

           По-перше, латекс є корисним для людини і тому вважається найкращим наповнювачем для матраців. Натуральний латекс виробляється з молочного соку бразильського дерева Гевеї. Іншими словами - це натуральний каучук. На плантаціях сік збирається в контейнери, транспортується та перевіряється на якість. Після цього він спінюється до однорідної густої маси та заливається у відповідні форми. В кінці технологічного процесу ми з вами бачимо високоеластичні, пружні та зносостійкі сучасні матраци. Цікаво, що на виробництво тільки одного іде приблизно до 200 літрів сировини.

             100% натуральний латексний матрац за європейськими стандартами повинен мати у своєму складі не менше 85% натурального каучуку, решту складають добавки-стабілізатори. Він не викликає алергії, забезпечує захист від грибків, кліщів та хвороботворних бактерій і завдяки цьому успішно використовується ведучими клініками світу.

               По-друге, він витримує великі навантаження, тому що латекс належить до групи еластомірів, високомолекулярних сполук, маючих здатність до дуже великих зворотніх деформацій. Завдяки цьому ваш сон буде природнім, а кожна частина тіла отримує відповідний комфорт.

                Враховуючи вищенаведені факти можна зробити правильний висновок, що латекс є найкращим власне для дитини! У tweeto ви знайдете для своїх дітей дуже гарні, зручні дитячі ліжечка з матрацами з натурального латексу відповідної європейської якості. Що може бути важливіше впевненості, що сон вашого малюка є по справжньому здоровим та комфортним!

Прочитали: 1315

Вам може бути корисним

Натуральні тканини

Натуральні тканини

Сьогодні текстильна промисловість пропонує великий вибір найрізноманітніших ...

Залиш свій номер телефону та отримай безкоштовно подарунок від tweeto

або напиши нам