15.07.2021

Природа латексу

Наше сьогодення сповнене проблем і напруження. Це викликає необхідність у якісному відновленні фізичних та емоційних сил! Власне тому латекс часто пов'язують з комфортом, відпочинком та оздоровлюючим сном.  Ортопедичні матраци з латексу є практично в кожному домі. Що це за чудо-матеріал і чому він набув такої популярності?

           По-перше, латекс є корисним для людини і тому вважається найкращим наповнювачем для матраців. Натуральний латекс виробляється з молочного соку бразильського дерева Гевеї. Іншими словами - це натуральний каучук. На плантаціях сік збирається в контейнери, транспортується та перевіряється на якість. Після цього він спінюється до однорідної густої маси та заливається у відповідні форми. В кінці технологічного процесу ми з вами бачимо високоеластичні, пружні та зносостійкі сучасні матраци. Цікаво, що на виробництво тільки одного іде приблизно до 200 літрів сировини.

             100% натуральний латексний матрац за європейськими стандартами повинен мати у своєму складі не менше 85% натурального каучуку, решту складають добавки-стабілізатори. Він не викликає алергії, забезпечує захист від грибків, кліщів та хвороботворних бактерій і завдяки цьому успішно використовується ведучими клініками світу.

               По-друге, він витримує великі навантаження, тому що латекс належить до групи еластомірів, високомолекулярних сполук, маючих здатність до дуже великих зворотніх деформацій. Завдяки цьому ваш сон буде природнім, а кожна частина тіла отримує відповідний комфорт.

                Враховуючи вищенаведені факти можна зробити правильний висновок, що латекс є найкращим власне для дитини! У tweeto ви знайдете для своїх дітей дуже гарні, зручні дитячі ліжечка з матрацами з натурального латексу відповідної європейської якості. Що може бути важливіше впевненості, що сон вашого малюка є по справжньому здоровим та комфортним!

Прочитали: 1220

Перегляньте цей товар у магазині

Ліжечко tweeto 7 в 1, евкаліпт з натуральним
Amet minim mollit non deserunt ullamco est sit aliqua dolor do amet sint. Velit officia aliqua consequat duis enim velit mollit. Exercitation veniam consequat sunt aliqua nostrud amet.

Вам може сподобатися

Натуральні тканини

Натуральні тканини

Сьогодні текстильна промисловість пропонує великий вибір найрізноманітніших ...

Залиш свій номер телефону та отримай безкоштовно подарунок від tweeto

або напиши нам