Про нас

Tweeto

Tweeto — бренд дитячого солодкого сну. Ми створюємо унікальні вироби з екологічно чистих та сертифікованих матеріалів. Багато уваги приділяємо практичності виробів та акцентуємо на свідомому використанні ресурсів. Ми обожнюємо легкопоєднувані елементи, тому кожен виріб доповнює інший. У своїх виробах надаємо перевагу мінімалізму, спокійним тонам, але наша компанія завжди готова до експериментів.

about
Наше спрямування

Створення дитячих меблів та текстилю, орієнтованих на потреби малюка та побажання батьків. Вкладаючи сенс в кожну деталь, ми створили ліжечко з орігинальним дизайном, унікальної форми. Об’єднавши знання, досвід і естетичні тренди утворився комфортний та безпечний простір для дитини. Всі відомі нам почуття ніжності та любові ми вкладаємо у наші вироби, тому і ви зможете надихнутись цим у своїй оселі.

about
Наші переконання

Здоров’я малечі — як запорука щасливого життя. Разом з майбутніми батьками турбуємось про екологічність виробів. Переймаючись цим Tweeto створили дитячі меблі з сертифікованих матеріалів. Усі меблі виконані з натурального буку(FSC), покриті фарбою та лаком виключно на водній основі. Текстиль до виробів з натуральної бавовни, також використовуємо бавовняну пряжу при виготовленні килимків.

Унікальний Tweeto-дизайн

Ми створили оригінальний стиль для наших виробів. Обираємо пастельні спокійні відтінки кольорів для наших ліжечок, аксесуарів та іграшок. Адже кольори мають неабиякий вплив на психо-емоційний розвиток немовляти.

Кожна створена нами річ має ексклюзивний дизайн: щось подібне Ви не знайдете ніде!

Головною ж нашою ідеєю є дитяче багатофункціональне ліжечко, не схоже на жодне з існуючих!

Ми довго виношували задум про таке ліжечко, обмірковували, працювали над його створенням… Нарешті сконструювали та запатентували і можемо з гордістю сказати: наше Tweeto-ліжечко унікальне! Воно «росте» разом з Вашою дитиною та змінюється відповідно до її потреб. Це ліжечко екологічно безпечне, надзвичайно практичне та різноманітне у використанні.

У нашій Tweeto-крамниці Ви завжди зможете знайти потрібну та корисну річ, яка доповнить інтер’єр дитячої кімнати та імпонуватиме Вашому смаку!

Створення ліжечка

Залиште свій відгук

Наша Tweeto-команда

Ми — щасливі батьки двох неймовірних донечок. З народженням цих крихіток ми зрозуміли, що перший простір це турбота та увага батьків. Вклавши батьківську любов та практичні вміння у теслярській справі ми створили наш бренд Tweeto. За ручну роботу відповідає велика команда з 25 осіб — майстри своєї справи. Ми особисто обираємо кожен матеріал, кожну тканину, кожну нитку для наших виробів та перевіряємо їхню якість, щоб Ви були впевнені, що можете дати своєму малюкові лише найкраще.

Застосувавши усі наші знання, досвід, можливості та об'єднавши однодумців, ми сформували команду, яка створює для діток чудові речі. Ми прагнемо, щоб перший простір у житті дитини був максимально комфортним та безпечним і став хорошим стартом у її подальше успішне життя.

Сертифікати

Поширені запитання

Товар можна повернути на протязі 14 днів з моменту покупки, при збереженому товарному вигляді та в оригінальній упаковці.
Оплата за товар здійснюється Післяплатою (Накладним платежем) Нової Пошти. Настійно просимо вказати свій E-mail та номер телефону при оформленні замовлення.
Tweeto дарує два роки гарантії на усі дерев’яні вироби від бренду. При замовленні та отриманні товару ви стаєте нашим покупцем, який отримує право на гарантійне обслуговування. Для підтвердження представте документ, який засвідчує, що з моменту покупки пройшло не більше двох років. У випадку виявлення недоліків спричинених виробником споживач може розраховувати на: 1) безоплатний ремонт або заміну дерев’яних деталей у зв’язку з фабричним браком; 2) часткову або повну заміну дерев’яних деталей, що вийшли з ладу за термін визначений виробником (2 роки); 3)ремонт/заміну протягом 14 робочих днів. Згідно з ЗУ «Про захист прав споживача» покупець протягом 14 днів (не враховуючи дня покупки) може повернути товар, при умові, що товар не був у користуванні, збережені його товарний вигляд і споживчі якості. До дерев’яних виробів додаємо інструкцію щодо детального збору дерев’яних конструкцій. Заохочуємо користуватися цими вказівкам, щоб уникнути пошкоджень виробів.

Співпраця

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Залиш свій номер телефону та отримай безкоштовно подарунок від tweeto

або напиши нам