Співпраця

Як почати співпрацю та отримати знижки?

Для того, щоб розпочати співпрацю та отримати знижку 15% Вам необхідно надати нам свідоцтво про державну реєстрацію, при цьому обов’язкове відношення до торгівлі меблями у кодах КВЕД. Якщо у Вас немає документів, але є інтернет-магазин, тоді достатньо виставити весь базовий асортимент нашої продукції на Вашому сайті, додаючи посилання на нього при реєстрації.

Після цього Вам буде дозволена реєстрація в особистому кабінеті сервісу TWEETO для користування онлайн складом і онлайн замовленням, також буде доступна активація ліцензії та реклами, генерація коду для ТДМ, доступ до мобільного додатку, надані зразки кольорів та поліграфія.

Гурт 20%

Оптову знижку можна отримати при першому чи подальшому замовленнях, якщо виконані умови щодо п.1, а також сума замовлення, на яку виписано рахунок, має складати не менше 100 000 грн. Після оплати знижка буде закріплена за Вами до кінця поточного року.

Дилер 25%

Дану знижку можна отримати вже при першому замовленні, виконавши умови п.1 та оплативши рахунок на суму не менше 1 000 000 грн. Після оплати знижка буде закріплена за Вами до кінця поточного року.